FILMIFESTIVALI MEESKOND

 

FILMIFESTIVALI MEESKOND

Teisisõnu: värske hingamine ühtses rütmis. Neis hingedes leidub see vastupandamatu tahe ühendada oma jõud ja keerata uus lehekülg. Ajalooraamatus, päevikus, elus. Nad ihkavad sinna kirjutada, aga mitte tavapäraselt. Pigem nende moodi, eriliselt. Kalligraafia, hieroglüüfid, sümbolid; eri värvid, eri šriftid – kõik, mis erineb harjumuslikust. Keegi neist ei ole klassikaline ega nautle triviaalsust. Imekspandav, austusväärne, armastust täis ihu ja hing.

Kõikidest valikutest on nad suunanud oma pilgud, mõtted, tunded just filmifestivali korraldamisesse. Nad julgevad astuda puhtale lumele, kirjutada valgele paberile, näha selgelt aovalges. Hingelt puhtad ja vaimult erksad noored toovad teieni Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali kogu oma hiilguses. Nemad ongi puhas leht filmifestivali ajalooraamatus. Nad kutsuvad Sind uuendustest osa saama, nendega nautima ja naerma!

Teisisõnu: värske hingamine ühtses rütmis. Neis hingedes leidub see vastupandamatu tahe ühendada oma jõud ja keerata uus lehekülg. Ajalooraamatus, päevikus, elus. Nad ihkavad sinna kirjutada, aga mitte tavapäraselt. Pigem nende moodi, eriliselt. Kalligraafia, hieroglüüfid, sümbolid; eri värvid, eri šriftid – kõik, mis erineb harjumuslikust. Keegi neist ei ole klassikaline ega nautle triviaalsust. Imekspandav, austusväärne, armastust täis ihu ja hing.

Kõikidest valikutest on nad suunanud oma pilgud, mõtted, tunded just filmifestivali korraldamisesse. Nad julgevad astuda puhtale lumele, kirjutada valgele paberile, näha selgelt aovalges. Hingelt puhtad ja vaimult erksad noored toovad teieni Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali kogu oma hiilguses. Nemad ongi puhas leht filmifestivali ajalooraamatus. Nad kutsuvad Sind uuendustest osa saama, nendega nautima ja naerma!

Mona-Liis Lipp

peakorraldaja

monaliis@joosepkaan.ee

+372 506 5428

 

Eleriin Miilman

peakorraldaja

eleriin@joosepkaan.ee

+372 5554 4325

 

Robin Täpp

kunstiline juht, tehnikameeskonna vastutaja

robin@joosepkaan.ee

+372 505 5059

 

Lisete Reineberg

pressiesindaja

lisete@joosepkaan.ee

+372 5656 9732

 

Kristjan Pukki

pressiesindaja

kristjan@joosepkaan.ee

+372 5843 9074

 

Margareth Villers

žüriiliikmete kontaktisik

margareth@joosepkaan.ee

+372 5595 5236

 

Miina Roost

osalejate kontaktisik

miina@joosepkaan.ee

+372 5303 2450

 

Nele Karolin Lindlo

koostööpartnerid

nele@joosepkaan.ee

+372 5562 0935

Getter Johanna Kerm

koostööpartnerid

getter@joosepkaan.ee

+372 5553 4223

 

Marit Priisalu

koostööpartnerid

marit@joosepkaan.ee

+372 5386 2115

 

Greteliis-Getter Korka

koostööpartnerid

getterliis@joosepkaan.ee

+372 502 1073

 

Katariina Parkja

koostööpartnerid

katariina@joosepkaan.ee

 

Michell Birk

koostööpartnerid

michell@joosepkaan.ee

 

Triinu Orgmets

koostööpartnerid

triinu@joosepkaan.ee

+372 5597 2268

 

Ulrika Saar

koostööpartnerid

ulrika@joosepkaan.ee

+372 5302 5625

 

Rauno Lemberg

koostööpartnerid, tehnikameeskond

rauno@joosepkaan.ee

 

Ragnar Leppikus

koostööpartnerid, tehnikameeskond

ragnar@joosepkaan.ee

+372 5367 1237

 

Ranno Lauri

tehnikameeskond

ranno@joosepkaan.ee

 

Timo Tali

tehnikameeskonna juht

timo@joosepkaan.ee

 

Alex Tervinsky

tehnikameeskond

alex@joosepkaan.ee

 

Joosep Kään

veebidisainer, tehnikameeskond

joosep@joosepkaan.ee

+372 5300 7552